Zobacz więcej ofert pracy

Menager biura projektowego

HALE CARLO
Krapkowice
praca stacjonarna
2199 dni temu

Ogłoszenie numer: 1941539, z dnia 2018-04-17

Firma Hale Carlo sp. z o.o. jest jednym z największych producentów hal namiotowych w Polsce. W związku z zakończoną ostatnio rozbudową, a także dalszymi planami rozwojowymi poszukuje kandydata do pracy na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Krapkowice

Opis stanowiska

  • rozdzielanie zadań pomiędzy zespoły projektowe,
  • planowanie, organizacja i koordynacja pracy projektantów,
  • opracowanie harmonogramów oraz kontrola budżetów realizowanych projektów,
  • nadzór nad realizacją inwestycji,
  • raportowanie do właścicieli firmy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych,
  • umiejętność zarządzania projektami,
  • dobra znajomość oprogramowania AutoCad, MS Office,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • umiejętność ustalania priorytetów oraz organizacji pracy własnej i zespołu,
  • umiejętność myślenia analitycznego, inicjatywy i przedsiębiorczości,
  • prawo jazdy kat. B,
  • kreatywność,
  • mile widziane zainteresowanie designem i architekturą.

Oferujemy

  • pracę na odpowiedzialnym stanowisku zapewniającą możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w zgranym i kreatywnym zespole,
  • pracę w twórczej i przyjaznej atmosferze,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy.