Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Dyrektor Hotelu śląskie
Menager dużego obiektu hotelowego

M&W INVEST Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
2536 dni temu

Ogłoszenie numer: 1594897, z dnia 2017-04-18

Obecnie poszykujemy osób z całej Polski do pracy w Gdańsku na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Nr Ref.: Menager hotelu

Opis stanowiska

  • Samodzielne zarządzanie bazą obiektu
  • Skuteczne i bardzo aktywne działania sprzedażowe - zarządzanie działem sprzedaży
  • Kierowanie kilkunastoosobowym zespołem pracowników
  • Realizacja założonych celów finansowo oraz ekonomicznych
  • Biegła znajomość wszelkich portali hotelowych, znajomość zarządzania oraz współpracy z nimi
  • Skuteczne zarządzanie zespołem hotelem
  • Znajomość przetargów w różnych urzędach, szkołach, instytucjach
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
  • Wdrażanie standardów w dziedzinie jakości, sprzedaży, marketingu, zarządzania kosztami i zasobami ludzkimi
  • Przygotowywanie budżetów, raportów, sprawozdań i analiza wyników obiektu
  • Nadzór nad sprawnym i efektywnym funkcjonowaniem wszystkich działów obiektu
  • Tworzenie nowej strategii rozwoju obiektu
  • Bieżące raportowanie do nadzorców spółki
  • Rekrutacja personelu, szkolenie podległego personelu
  • Przygotowywanie raportów i interpretacja wyników operacyjnych hotelu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Przynajmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w branży hotelowej, w tym minimum 3 – letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • Doświadczenie w zarządzaniu obiektem hotelowym na min.150 łóżek
  • Praktyczna umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętność negocjacji kosztów w obiekcie
  • Wysokie kompetencje interpersonalne
  • Zorientowanie sprzedażowe- handlowe
  • Bardzo dobra znajomość branży hotelarskiej - znajomość rynku hotelowego
  • Znajomość zagadnień SEM
  • Dobra znajomość PPC (AdWords, Facebook Ads i inne)
  • Znajomość Google Analytics
  • Znajomość portali rezerwacyjnych i umiejętność posługiwania się nimi
  • Biegła znajomość obsługi komputerów i wszelkich systemów rezerwacyjnych
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość innych języków będzie atutem pozytywnym do oceny kandydata
  • Zaangażowanie, pełna dyspozycyjność, dynamizm
  • Doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność motywowania siebie i współpracowników
  • Aktualne prawo jazdy

Oferujemy

  • Samodzielne stanowisko
  • Atrakcyjne motywacyjne warunki finansowe
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • wsparcie w relokacji

Poznaj