Zobacz więcej ofert pracy

Menager Generalny Hostelu

OLTIM Sp. z o.o.
małopolskie
praca stacjonarna
3223 dni temu

Ogłoszenie numer: 707350, z dnia 2015-06-01

Firma OLTIM Sp. z o.o. zajmuje się  branżą hotelowo - hostelową w Trójmieście.

Obecnie poszykujemy osób z całej Polski do pracy w Gdańsku na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • Samodzielne zarządzanie bazą obiektu,
  • Skuteczne i bardzo aktywne działania sprzedażowe - zarządzanie działem sprzedaży,
  • Realizacja założonych celów finansowo oraz ekonomicznych,
  • Biegła znajomość wszelkich portali hostelowo - hotelowych,
  • Znajomość zarządzania oraz współpracy z portalami hostelowo - hotelowymi,
  • Skuteczne zarządzanie zespołem hostelu
  • Znajomość przetargów w różnych urzędach, szkołach, instytucjach
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,
  • Wdrażanie standardów w dziedzinie jakości, sprzedaży, marketingu, zarządzania kosztami i zasobami ludzkimi,
  • Przygotowywanie budżetów, raportów, sprawozdań i analiza wyników obiektu,
  • Nadzór nad sprawnym i efektywnym funkcjonowaniem wszystkich działów obiektu,
  • Tworzenie nowej strategii rozwoju obiektu,
  • Bieżące raportowanie do nadzorców spółki,
  • Rekrutacja personelu, szkolenie podległego personelu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Przynajmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w branży hotelowej, hostelowej, w tym min. 3 – letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • Praktyczna umiejętność zarządzania zespołem,
  • Umiejętność negocjacji kosztów w obiekcie,
  • Wysokie kompetencje interpersonalne,
  • Zorientowanie sprzedażowe- handlowe,
  • Zaangażowanie, pełna dyspozycyjność, dynamizm,
  • Doskonała organizacja pracy,
  • Umiejętność motywowania siebie i współpracowników,
  • Biegła znajomość obsługi komputerów i wszelkich systemów rezerwacyjnych,
  • Znajomość rynku hotelowo- hostelowego,
  • Aktualne prawo jazdy.

Oferujemy

  • Samodzielne stanowisko,
  • Atrakcyjne motywacyjne warunki finansowe,
  • Praca w doświadczonym zespole,
  • Pomoc w zakwaterowaniu w trójmieście.

Poznaj

M&W INVEST Sp. z o.o.