Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Koordynatorka Rozwoju Marek

    Lotte Wedel Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY. To będą Twoje zadania: współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie kreacji i produkcji materiałów POS; rekomendowanie planów i wdrażanie optymalnych narzędzi rozwoju dla poszczególnych marek; monitorowanie wyników osiąganych przez...
Zobacz więcej ofert pracy

Menager Klubu

DUET JOBS SP.ZO.O
Chorzów
praca stacjonarna
2591 dni temu

Ogłoszenie numer: 1568144, z dnia 2017-03-22

Agencja Pracy Czasowej Duet Jobs Sp. z o.o. ( nr KRAZ 14598) z siedzibą w Katowicach zatrudni dla jednego ze swoich kluczowych Klientów pracownika na następujące stanowisko (oferta pracy czasowej):

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska

  • Kreowanie wizerunku klubu na rynku lokalnym oraz ogólnopolskim,
  • Planowanie i koordynowanie działań marketingowo – sprzedażowych,
  • Działania PR-owe, obsługa FunPage, dbanie o aktualność artykułów na stronie internetowej,
  • Planowanie i nadzór nad organizacją eventów okazjonalnych, przyjęć okolicznościowych,
  • Efektywne zarządzanie zespołem,
  • Realizowanie planów sprzedaży,
  • Prowadzenie całokształtu spraw administracyjnych,
  • Sporządzanie raportów wewnętrznych oraz kontakt z centralą spółki,
  • Negocjowanie warunków współpracy z podmiotami zewnętrznymi,
  • Rekrutacja pracowników.

Wymagania

  • Doświadczenie w branży eventowej, menadżerskiej,
  • Min. średnie wykształcenie - atutem będzie wykształcenie wyższe ( zarządzanie, kulturoznawstwo),
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, kreatywność,
  • Doświadczenie w obsłudze social mediów,
  • Zmysł estetyczny, kreatywność i samodzielność,
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy z klientem, partnerem, sponsorem,
  • Dokładność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,
  • Gotowość do pracy w nienormowanym czasie pracy.

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie,
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia,
  • Realne możliwości rozwoju i awansu.