Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer Działu Ochrony

Carrefour Polska Sp. z o.o.
Legnica
praca stacjonarna
3062 dni temu

Carrefour jest liderem wielkiej dystrybucji w Europie. Pod naszym szyldem działa obecnie w Polsce ponad 700 sklepów w różnych formatach, jesteśmy także właścicielem i zarządcą centrów handlowych. Firma zatrudnia ponad 16 000 osób. Dążąc do podniesienia jakości życia klientów i konsumentów, Carrefour Polska realizuje strategię odpowiedzialnego biznesu. Kluczowym elementem strategii firmy jest również odpowiedzialne podejście do pracowników. W tym celu firma wdrożyła Politykę Różnorodności. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica

Nr Ref.: 02/2015/A50/Legnica

Opis stanowiska:
  • zapewnienie bezpieczeństwa klientów i pracowników;
  • nadzór nad systemami bezpieczeństwa PPoż, SSWiN, CCTV;
  • współpraca z organami administracji: Policja, Straż Pożarna, Straż Miejska;
  • zapobieganie stratom;
  • szkolenie i nadzór w zakresie przestrzegania procedur ochrony.
Wymagania:
  • doświadczenie w zakresie obsługi urządzeń CCTV, SSWiN;
  • mile widziane doświadczenie w ochronie obiektów wielkopowierzchniowych;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników;
  • umiejętności bardzo dobrej organizacji pracy;
  • wykształcenie min. średnie;
  • znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie odpowiedzialnej społecznie, działającej w oparciu o najwyższe standardy;
  • pracę w firmie, w której każdy ma równe szanse rozwoju spośród wielu oferowanych przez nas zawodów;
  • dynamiczną pracę w gronie specjalistów;
  • bogatą ofertę szkoleń specjalistycznych;
  • szeroki pakiet ubezpieczeń na życie dla pracowników oraz ich rodzin na atrakcyjnych warunkach;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
Poznaj Profil Pracodawcy
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Carrefour Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”