Najnowsze oferty pracy

  • Shopping Center Manager

    BIG Poland   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    18 godz.
    RESPONSIBILITIES: Supervising the daily operations of the Shopping Center and working with tenders on a daily basis. Ensuring the functionality and day-to-day operation of the Shopping Center. Representing the owner of the Shopping Center in the most proper way in any contact with the public...
Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer Galerii Handlowych

Carrefour Polska Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
2957 dni temu

Carrefour jest liderem wielkiej dystrybucji w Europie. Pod naszym szyldem działa obecnie w Polsce ponad 700 sklepów w różnych formatach, jesteśmy także właścicielem i zarządcą centrów handlowych. Firma zatrudnia ponad 16 000 osób. Dążąc do podniesienia jakości życia klientów i konsumentów, Carrefour Polska realizuje strategię odpowiedzialnego biznesu. Kluczowym elementem strategii firmy jest również odpowiedzialne podejście do pracowników. W tym celu firma wdrożyła Politykę Różnorodności. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie umowami najmu;
  • poszukiwanie najemców;
  • negocjowanie umów;
  • utrzymywanie relacji z najemcami (w tym korespondencja z najemcami);
  • nadzór nad należnościami finansowymi galerii handlowych (w tym windykacja należności);
  • koordynowanie bieżących spraw administracyjnych obiektu;
  • współpracowanie z działami technicznymi, ochroną oraz operacją hipermarketów i supermarketów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe;
  • dobra umiejętność planowania i organizacji pracy;
  • skrupulatność i rzetelność;
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office.
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego.

Licencja zarządcy nieruchomości będzie dodatkowym atutem.

Uwaga: praca związana z częstymi wyjazdami służbowymi do obiektów handlowych na terenie województwa śląskiego.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie odpowiedzialnej społecznie, działającej w oparciu o najwyższe standardy;
  • możliwość zatrudnienia w różnych obiektach handlowych na terenie całej Polski;
  • pracę w firmie, w której każdy ma równe szanse rozwoju spośród wielu oferowanych przez nas zawodów;
  • dynamiczną pracę w gronie specjalistów;
  • bogatą ofertę szkoleń specjalistycznych;
  • szeroki pakiet ubezpieczeń na życie dla pracowników oraz ich rodzin na atrakcyjnych warunkach;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Miejsce pracy: województwo śląskie

Poznaj Profil Pracodawcy
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Carrefour Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”