Menedżer Sprzedaży

Klient portalu Praca.pl

Rzeszów

12 dni temu

Ogłoszenie numer: 1916008, z dnia 2018-02-13

Znana europejska firma od lat ceniona na polskim rynku.

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • Szukam chętnych do realizacji bardzo trudnej misji budowy zespołu sprzedażowego.
  • Niewielu chętnych do pracy w sprzedaży, praca po godzinach, na początku pensja "taka sobie", masa nauki i nie ma pewności powodzenia
  • Zaszczyty, praca na dziesiątki lat, niezwykle wysokie wynagrodzenia i wiele, wiele ofert pracy jeśli się uda?

Wymagania

  • Uczciwość, serce do roboty, samodzielność.
  • Poza tym wykształcenie wyższe, niekaralność

Oferujemy

  • Wynagrodzenie
  • Od 4000 do 12000 PLN

Wynagrodzenie

Od 4000 do 12000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży

Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...
Kierownik ds. Sprzedaży Praca Kierownik ds. Sprzedaży