Podobne oferty pracy

Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Menedżer Zespołu Sprzedaży

Opis stanowiska:

  • rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu,
  • szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu,
  • dbanie o jakość sprzedaży,
  • uczestniczenie w projektach o charakterze sprzedażowym,
  • wdrażanie nowych produktów, aktywizowanie sprzedaży,
  • wprowadzanie nowych standardów pracy.

Wymagania:

  • masz doświadczenie w sprzedaży – bardzo mile widziane w branży ubezpieczeniowej,
  • posiadasz doświadczenie w rekrutacji - będzie jeszcze lepiej,
  • uzyskałeś minimum wyższe wykształcenie,
  • przejawiasz inicjatywę w działaniu, cechuje Cię proaktywność,
  • prowadzisz lub jesteś gotowy do otworzenia własnej działalności gospodarczej.

Oferujemy:

  • motywacyjny system wynagradzania,
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • profesjonalny system szkoleń menedżerskich,
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu,
  • możliwość realizowania swojej PASJI.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży

Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl