• Kierownik Działu Handlowego Stacjonarnego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer Zespołu Sprzedaży

Aviva Sp. z o.o. O / Koszalin II
zachodniopomorskie, Drawsko Pomorskie, Kołobrzeg, Koszalin, Szczecinek
praca stacjonarna
3292 dni temu
Aviva jest szóstą co do wielkości instytucją ubezpieczeniową na świecie. Mamy 54 000 pracowników pracujących dla ponad 50 milionów klientów w 28 krajach. Nasi Doradcy ds. Ubezpieczeń i Inwestycji tworzą długoterminowe plany finansowe – dzięki temu zabezpieczają przyszłość Klientów i ich rodzin, budują zaufanie Klientów skutecznie zarządzając ich aktywami, przedstawiają Klientom korzyści z inwestowania i pomnażania kapitału.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie, Kołobrzeg, Koszalin, Szczecinek

Najważniejsze zadania menedżera zespołu to:

  • rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu,
  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży,
  • szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu,
  • dbanie o jakość sprzedaży,
  • uczestniczenie w projektach o charakterze sprzedażowym - wdrażanie nowych produktów, aktywizowanie sprzedaży, wprowadzanie nowych standardów pracy.

Idealnego kandydata na Menedżera Zespołu cechuje:

  • doświadczenie w sprzedaży – bardzo mile widziane w branży ubezpieczeniowej,
  • bardzo mile widziane doświadczenie w rekrutacji,
  • wyższe wykształcenie,
  • inicjatywa w działaniu, proaktywność.

Naszym menedżerom oferujemy:

  • motywacyjny system wynagradzania,
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • profesjonalny system szkoleń menedżerskich,
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu.