Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Mergers and Acquisition Manager

Zortrax S. A.
Olsztyn
praca stacjonarna
2631 dni temu

Ogłoszenie numer: 1522864, z dnia 2017-02-10

Dołącz do najlepszych

Zortrax jest uznanym na świecie producentem profesjonalnych drukarek 3D, które sprzedawane są do kilkudziesięciu krajów świata na sześciu kontynentach. Dynamiczny rozwój firmy jest możliwy, ponieważ Zortrax tworzony jest przez zespół profesjonalistów z bardzo wielu dziedzin, którzy każdego dnia pracują na globalny sukces marki. Obecnie w naszym biurze w Polsce zatrudniamy ponad 80 osób. Teraz czekamy na Ciebie. Podejmij wyzwanie i dołącz do drużyny Zortraxa.

Miejsce pracy: Olsztyn

Nr Ref.: MAM/OLN/27.01.17

Opis stanowiska

  • Opracowanie planu fuzji lub przejęcia spółek i włączenia ich do grupy kapitałowej
  • Opracowywanie prognoz podatkowych związanych z fuzjami i przejęciami spółek
  • Ocena konsekwencji połączenia spółek w wymiarze konsekwencji podatkowych, zysków i zmian organizacyjno-prawnych (w tym projektowanie struktur)
  • Ocena ryzyka związanego z fuzją lub przejęciem,
  • Rekomendacja najlepszych rozwiązań procesu połączenia firm
  • Analiza dokumentacji prawno-finansowej transakcji pod kątem zgodności z przepisami podatkowymi,
  • Wycena przedsiębiorstw oraz poszukiwanie źródeł finansowania
  • Koordynacja przebiegu fuzji lub przejęcia w zakresie zarządzania pracą zespołu projektowego
  • Prowadzenie audytów spółek do akwizycji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, bankowości lub ekonomii
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze fuzji i przejęć przedsiębiorstw
  • Wiedza z zakresu podatków
  • Umiejętność analizy danych, modelowania finansowego, formułowania wniosków
  • Praktyczna wiedza nt. zarządzania projektami
  • Umiejętność pracy pod presją wysokiej odpowiedzialności
  • Umiejętność komunikacji i prezentacji danych
  • Doświadczenie w prowadzeniu audytów spółek

Oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym i otwartym na niekonwencjonalne rozwiązania zespole
  • Pracę w branży nowych technologii, która podbija świat
  • Możliwość rozwoju swojego potencjału przy projektach, które mają zasięg globalny
  • Możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej
  • Integrację w i poza prac
  • Urokliwe biuro i niezbędne narzędzia do realizowania nawet najbardziej skomplikowanych projektów