Podobne oferty pracy

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.
MES Database Developer
Miejsce pracy: Częstochowa
Nr ref.: MDD/PP
Zadania:
  • projektowanie baz danych,
  • projektowanie oraz rozwijanie warstwy dostępu do danych dla aplikacji biznesowych,
  • optymalizowanie i utrzymanie systemu,
  • modyfikowanie baz danych w oparciu o zapotrzebowanie i przeprowadzone testy,
  • rozwiązywanie problemów związanych z użytkowaniem bazy danych,
  • stała współpraca z Programistami,
  • opracowanie materiałów technicznych i szkoleniowych dla programistów aplikacji,
  • poszukiwanie nowych produktów, usług czy protokołów bazodanowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe zdobyte na kierunkach IT,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość MS-SQL Server 2008 lub nowsze, C#, .NET, programowania obiektowego,
  • umiejętność optymalizacji SQL-Server,
  • umiejętność zarządzania danymi (m.in. pozwolenia, bezpieczeństwo, monitoring),
  • umiejętność wykorzystywania: JavaScript, HTML, XML,
  • umiejętność rozumienia wymagań użytkowników (front-end),
  • biegła znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
Firma oferuje:
  • pakiet relokacyjny,
  • opiekę medyczną, zniżkę na produkty i usługi,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego poprzez częste szkolenie certyfikujące,
  • atrakcyjną ścieżkę kariery.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.
Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.
Wpis KRAZ: 8162

Poznaj

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Poznaj stanowisko: Programista baz danych

Programista baz danych zajmuje się tworzeniem oraz udoskonalaniem istniejących baz danych, jak również implementacją nowych procesów. Może również uczestniczyć we wdrożeniach systemów informatycznych. Zajmuje się również bieżącym rozwiązywaniem pojawiajacych się problemów technicznych. Osoba, która jest zainteresowana pracą na tym ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl