Zobacz więcej ofert pracy

Microsoft Dynamics NAV Developer

Nigel Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2617 dni temu

Nigel Frank International światowy lider z zakresu rekrutacji Developerów Produktów Microsoftu, poszukuje kandydatów ze znajomością Microsoft Dynamics NAV. Jeśli jesteś gotowa/y na rozwój to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Praca z innowacyjnymi technologiami znanymi na całym świecie – zapewniająca stały rozwój
  • Wdrażanie systemów informatycznych
  • Współpraca z użytkownikami systemów
  • Programowanie w C/SIDE i C/All
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w środowisku Microsoft Dynamics NAV
  • Znajomość języków programowania C/SIDE i C/Al
  • Doświadczenie w pracy w grupie specjalistów
  • Chęć rozwoju osobistego
  • Biegła znajomość minimum jednego języka obcego (angielski, niemiecki)

Oferujemy:

  • Zarobki adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Prace w profesjonalnym zespole
  • Szkolenia adekwatne do projektu, którym aktualnie będziesz się zajmować
  • Wyjazdy na największe krajowe i międzynarodowe konferencje i targi informatyczne
  • Wsparcie w budowaniu swojej kariery i rozwoju osobistym