Zobacz więcej ofert pracy

Mid/Senior iOS Developer

New-Invest
Kraków
praca stacjonarna
2419 dni temu

New-Invest obecnie dla swojego stałego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Firma: Firma zajmująca się nawigacją GPS do najnowszych modeli aut, stawiająca sobie za cel stworzenie najlepszego mapowania danych planety, zatrudniająca ponad 50 pracowników, otwierająca oddział w Krakowie, posiadająca siedziby w San Francisco, Londynie i Petersburgu.

Wymagania:
  • 3 – 6+ lat doświadczenia na stanowisku iOS Developer,
  • dobra znajomość: Objective-C, C++, Java,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • doświadczenie w rozwoju oprogramowania komercyjnego i pracy zespołowej
Wynagrodzenie10 000 – 15 000 zł brutto na umowę o pracę

Obowiązki:
  • odpowiedzialność za rozwój oprogramowania związanego z GPS i poprawę istniejącego kodu wraz z rozwojem nowych komponentów dla różnych warstw aplikacji.
Mile Widziane:
  • Znajomość: Systemu GIS i/lub OpenGL

Oferujemy:

  • wyjazdy do Doliny Krzemowej,
  • wyjazdy do klientów w USA, Azji oraz Europie,
  • liczba urlopu: 20/26 dni,
  • możliwość zmiany projektu