Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Mid/Senior Java Developer (Java 8, JSF 2) B2B 90-130 PLN/h netto

TeamQuest
Warszawa
praca stacjonarna
2344 dni temu
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
Naszym klientem jest warszawska firma IT dostarczająca rozwiązania dla branży medycznej oraz administracji, mieszcząca się w Bydgoszczy. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
MIASTO Warszawa
Nr ref.: 24160
Zakres obowiązków:
  • Projektowanie oprogramowania na podstawie wymagań w Java 8
  • Implementacja oprogramowania na podstawie projektu
  • Implementacji testów jednostkowych i integracyjnych
Wymagania:
  • Maksymalnie miesięczny okres wypowiedzenia (wymóg konieczny)
  • Dobra znajomość języka Java (potwierdzona minimum dwuletnim doświadczeniem)
  • Umiejętność pisania zapytań SQL oraz PLSQL oraz doświadczenie z bazą danych Oracle
  • Znaljmość popularnych technologii/frameworków takich jak np. JSF 2, Spring, Vaadin
  • Umiejętność praktycznego wykorzystania JPA/Hibernate
  • Znajomość narzędzi np. SVN, GIT, JIRA, Jenkins, Maven
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Chęć ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Dobra znajomość język angielskiego w mowie i w piśmie
Oferujemy:
  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny, decyzja w ciągu 3 dni, maksymalnie dwa etapy, z możliwością odbycia obu poprzez Skype/videokonferencję
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B (preferowane), ewentualnie umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w przedziale 90 - 130 PLN/h netto, w zależności od posiadanych umiejętności
  • Program dodatkowych świadczeń pracowniczych np. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej w "nagłych/losowych przypadkach"
  • Udział w realizacji unikalnego projektu w nowoczesnych technologiach
  • Ambitne wyzwania oraz dużą swobodę działania
  • Możliwość rozwoju zawodowego
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118