Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Serwisu

    Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.   Szczecin, Ul. Przyszłości 13    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    14 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie całością procesu zleceń – oferty, obsługa klienta, obsługa zamówień; Koordynacja pracy zespołu Mechaników; Współpraca serwisowa z innym działami firmy: maszyny nowe i używane, wynajem; Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych;
Zobacz więcej ofert pracy

Mistrz Warsztatu Samochodów Ciężarowych

Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz
dolnośląskie, Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)
praca stacjonarna
3450 dni temu

Grupa Wróbel to dealer samochodów Mercedes-Benz, który jako jedyny w tej części Polski posiada autoryzację na sprzedaż i serwis wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych marki Mercedes-Benz.

Obecnie Grupa Wróbel to osiem oddziałów marki Mercedes-Benz zlokalizowanych we Wrocławiu, w Opolu, Jeleniej Górze, Pietrzykowicach, Lubinie, Zielonej Górze i Częstochowie. W ramach tej sieci zostało uruchomione w 2012 r. najnowocześniejsze w południowo zachodniej Polsce Centrum Blacharsko-Lakiernicze. Firma zatrudnia 350 pracowników, a marka kojarzona jest z wysoką jakością, prestiżem i elegancją. Spółka skutecznie konkuruje z innymi podmiotami na rynku autoryzowanych dealerów Mercedes-Benz, zajmując czołowe miejsca na listach rankingowych. W 2013 roku zdobyła tytuł ”Najlepszej dużej sieci dealerskiej”, a Michał Łuczak, prezes firmy został wyróżniony tytułem Człowieka Roku miesięcznika Dealer.

W związku z rozwojem struktur sprzedaży i serwisu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)

Nr Ref.: MWP/14/11

Centrum Blacharsko-Lakiernicze, należące do spółki Mirosław Wróbel, to jedno z najnowocześniejszych i najbardziej ekologicznych tego typu przedsięwzięć na Dolnym Śląsku. Inwestycja w Pietrzykowicach zajmuje powierzchnię 2000 metrów kwadratowych.

Wymagania:
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i zaangażowania
  • Doświadczenie w branży samochodów ciężarowych min. 5 lat
  • Prawo jazdy kat. B (kat. C będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • Umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność kierowania zespołem min 15 osób
  • Znajomość technologii napraw sam ciężarowych
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • pracę na pełny etat
  • obszerny system szkoleń

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)