Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Serwisu

    Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.   Szczecin, Ul. Przyszłości 13    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    14 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie całością procesu zleceń – oferty, obsługa klienta, obsługa zamówień; Koordynacja pracy zespołu Mechaników; Współpraca serwisowa z innym działami firmy: maszyny nowe i używane, wynajem; Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych;
Zobacz więcej ofert pracy

Mistrz Warsztatu Samochodowego

Grupa Nivette
Warszawa
praca stacjonarna
2806 dni temu

Ogłoszenie numer: 1208540, z dnia 2016-08-17

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • zarządzanie zespołem pracowników warsztatu,
  • nadzór merytoryczny nad prawidłowym wykonaniem napraw,
  • wspieranie pracowników w wykonywaniu prac z zakresu mechaniki, elektromechaniki, elektroniki oraz dokonywanie samodzielnych napraw,
  • kontrola jakości realizowanych usług serwisowych.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w serwisie samochodowym,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu mechaniki/elektromechaniki/elektroniki samochodowej,
  • samodzielność, bardzo dobrej organizacja pracy własnej i podległego zespołu,
  • umiejętność skutecznej komunikacji i motywowania pracowników.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny na rynku system premiowy,
  • pracę w unikalnym otoczeniu, dołączenie do pełnego pasji, zgranego zespołu zajmującego się sprzedażą i serwisem samochodów.