Podobne oferty pracy

CyberProductivity SA wprowadzająca na rynek nowoczesne narzędzia do obsługi księgowej online: mKsięgowość, Superksiegowa.pl, CostKiller poszukuje osoby na stanowisko:

Młodsza Księgowa
Miejsce pracy: Lublin
Zakres obowiązków:
  • Księgowanie dokumentów, wyliczania podatku, zamkniecie miesiąca, zamknięcie roku,
  • Bieżące śledzenie zmian w przepisach podatkowych.

Wymagania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie w dziale księgowości,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem KPiR,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych w zakresie PIT i VAT,
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub firmach outsourcingowych,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Zdolności komunikacyjne,
  • Szybkość pracy na komputerze,
  • Energiczność, zaangażowanie, wytrwałość,
  • Sumienność, dokładność, pracowitość,
  • Znajomość obsługi programu excel,
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
  • Pracę w prestiżowej innowacyjnej firmie,
  • Sympatyczną atmosferę pracy (młody i zgrany zespół),
  • Pakiety szkoleń księgowych, organizacji pracy, zarządzania zespołem,
  • Indywidualną ścieżkę kariery,
  • Premie za wydajność i efektywność pracy,
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe,
  • Rozliczanie nadgodzin,
  • Pyszną kawę, wiele rodzajów herbat,
  • Owocowe poniedziałki,
  • Dofinansowanie kosztów żłobka lub przedszkola dziecka,
  • Dogodny dojazd - biuro w centrum miasta.

Poznaj stanowisko: Młodszy Księgowy

Młodszy księgowy jest osobą odpowiedzialną za księgowanie bieżących operacji finansowych firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się także sporządzaniem i katalogowaniem dokumentacji księgowej, a także opracowuje raporty dla bezpośrednich przełożonych – w tym przypadku kierownika ds. księgowości. Młodszy księgowy prowadzi księgi rachunkowe firmy – weryfikuje zgodność dokumentów księgowych z ...

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl