Podobne oferty pracy

Młodszy Kontroler finansowy / Specjalista ds. Kontrolingu

Gamet S.A.

Toruń

NAJWIĘKSZY POLSKI PRODUCENT
I JEDEN Z EUROPEJSKICH LIDERÓW
W BRANŻY DEKORACYJNYCH AKCESORIÓW
MEBLOWYCH I BUDOWLANYCH
POSZUKUJE KANDYDATA NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Toruń

Młodszy Kontroler finansowy/Specjalista ds. Kontrolingu będzie zobligowany dostarczać wiarygodną informację zarządczą, analizować rentowność biznesu, odpowiadać za kontrolę kosztów oraz ściśle współpracować z innymi działami finansowym oraz działami sprzedaży.

Zakres obowiązków:
  • Bieżący monitoring oraz analiza wyników
  • Analizy rentowności poszczególnych produktów, kanałów sprzedaży i linii biznesowych
  • Przygotowywanie biznes planów, budżetów, prognoz oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń
  • Nadzór nad budżetem, kontrola kosztów
  • Uczestnictwo w projektach dotyczących systemów informatycznych,
  • Ścisła współpraca z Kadrą Menadżerską i Zarządem Spółki
  • Tworzenie analiz kontrolingowych i biznesowych
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji dla kierownictwa firmy oraz raportowanie do Grupy Kapitałowej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii lub finansów
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze controllingu, księgowości, audytu, zarządzania finansami przedsiębiorstw
  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Doświadczenie i umiejętność interpretowania pozyskanych danych technicznych i finansowych
  • Umiejętność jasnego przedstawiania problemów i rozwiązań (zarówno w ujęciu liczbowym jak i w postaci komentarzy)
  • Doskonałe umiejętności analityczne, komunikatywność, samodzielność w działaniu
  • Dokładność, systematyczność, bardzo dobra umiejętność organizacji pracy oraz organizacji procesów
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel – warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość MS Access oraz znajomość systemów MS Axapta, Lotus Notes
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1)
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet świadczeń socjalnych

Poznaj stanowisko: Kontroler Finansowy

Kontroler finansowy jest osobą o szerokim zakresie obowiązków. Należą do nich przede wszystkim nadzorowanie i kontrolowanie działań księgowości, weryfikowanie sprawozdań finansowych pod kątem zawartych w nich informacji i ich zgodnością z obowiązującym prawem i regulacjami wewnętrznymi, co tyczy się także wszelkiej dokumentacji różnego rodzaju, obecnej w firmie lub instytucji. Kontroler finansowy zajmuje się także ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl