Podobne oferty pracy

NAJWIĘKSZY POLSKI PRODUCENT
I JEDEN Z EUROPEJSKICH LIDERÓW
W BRANŻY DEKORACYJNYCH AKCESORIÓW
MEBLOWYCH I BUDOWLANYCH
POSZUKUJE KANDYDATA NA STANOWISKO:

Młodszy Kontroler finansowy / Specjalista ds. Kontrolingu
Miejsce pracy: Toruń

Młodszy Kontroler finansowy/Specjalista ds. Kontrolingu będzie zobligowany dostarczać wiarygodną informację zarządczą, analizować rentowność biznesu, odpowiadać za kontrolę kosztów oraz ściśle współpracować z innymi działami finansowym oraz działami sprzedaży.

Zakres obowiązków:
  • Bieżący monitoring oraz analiza wyników
  • Analizy rentowności poszczególnych produktów, kanałów sprzedaży i linii biznesowych
  • Przygotowywanie biznes planów, budżetów, prognoz oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń
  • Nadzór nad budżetem, kontrola kosztów
  • Uczestnictwo w projektach dotyczących systemów informatycznych,
  • Ścisła współpraca z Kadrą Menadżerską i Zarządem Spółki
  • Tworzenie analiz kontrolingowych i biznesowych
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji dla kierownictwa firmy oraz raportowanie do Grupy Kapitałowej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii lub finansów
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze controllingu, księgowości, audytu, zarządzania finansami przedsiębiorstw
  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Doświadczenie i umiejętność interpretowania pozyskanych danych technicznych i finansowych
  • Umiejętność jasnego przedstawiania problemów i rozwiązań (zarówno w ujęciu liczbowym jak i w postaci komentarzy)
  • Doskonałe umiejętności analityczne, komunikatywność, samodzielność w działaniu
  • Dokładność, systematyczność, bardzo dobra umiejętność organizacji pracy oraz organizacji procesów
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel – warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość MS Access oraz znajomość systemów MS Axapta, Lotus Notes
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1)
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów

za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Zachęcamy do obejrzenia FILMU.

Poznaj stanowisko: Kontroler Finansowy

Kontroler finansowy jest osobą o szerokim zakresie obowiązków. Należą do nich przede wszystkim nadzorowanie i kontrolowanie działań księgowości, weryfikowanie sprawozdań finansowych pod kątem zawartych w nich informacji i ich zgodnością z obowiązującym prawem i regulacjami wewnętrznymi, co tyczy się także wszelkiej dokumentacji różnego rodzaju, obecnej w firmie lub instytucji. Kontroler finansowy zajmuje się także ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl