Podobne oferty pracy

Młodszy operator systemów it

PKO Bank Polski

Warszawa

Departament Infrastruktury Informatycznej

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: CEN/169/08/2017

Główne zadania:

•obsługa operatorska komputera IBM Mainframe
•obsługa operatorska w zakresie przetwarzania danych
•monitorowania aplikacji i systemów  informatycznych eksploatowanych w banku
•monitorowanie usług teleinformatycznych oraz bankomatowych
•zapewnienie ciągłości pracy nadzorowanych systemów informatycznych
•realizacja zleceń w systemie zgłoszeniowym typu Helpdesk
•współpraca z komórkami organizacyjnymi banku przy realizacji zadań wchodzących w zakres działania zespołu
•prowadzenie dokumentacji dla eksploatowanych środowisk aplikacyjnych

Oczekujemy:

•wykształcenia średniego lub wyższego preferowany kierunek informatyka
•wiedzy w zakresie systemu operacyjnego MS Windows
•podstawowych  umiejętności w pracy z oprogramowaniem systemowym i narzędziowym
•znajomości języka angielskiego
•mile wdziana znajomość języka JCL
•gotowości do pracy w systemie zmianowym 12h  /czas pracy równoważny/
•komunikatywności, zaangażowania i zdolności organizacyjnych
•samodzielności, orientacji na realizację zadań,  terminowości, otwartości na zmiany,  umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

•umowę o pracę
•atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
•konkurencyjne wynagrodzenie
•profesjonalny system szkoleń

pko, bank, bp

Zgłoszenia (CV) prosimy wysyłać za pomocą przycisku:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Zapewniamy poufność w procesie rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Specjalista Administrator Systemu

Specjalista Administrator Systemu to informatyk, który zarządza systemem informatycznym i jest odpowiadający za poprawne działanie systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. Ogólnie rzecz ujmując - pracownik ten musi zapewnić pełne wsparcie i utrzymanie dla całej infrastruktury IT, obejmujące sprzęt, system operacyjny i zainstalowane oprogramowanie. Do głównych obowiązków pracownika tego ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl