Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Piekarz

LS travel foodservice Poland Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3122 dni temu

Ogłoszenie numer: 835260, z dnia 2015-10-06

Legendarna sieć PAUL

zarządzana w Polsce przez LS travel foodservice Poland

poszukuje kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Produkcja i wypiek pieczywa zgodnie ze standardami sieci PAUL,
  • Pilnowanie racjonalnego zarządzania składnikami
  • Utrzymywanie miejsca pracy w idealnym porządku

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub/ i doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość systemu HACCP i BHP
  • Praca zgodna z wytyczonymi standardami
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Aktualna książeczka dla celów sanitarno - epidemiologicznych

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, ½ etatu
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowych kwalifikacji i awansu w firmie
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w gronie profesjonalistów