Najnowsze oferty pracy

  • Programista C#

    Praca.pl Sp. z o.o.   Kraków    praca hybrydowa   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    15 dni
    Zakres obowiązków: Tworzenie i utrzymanie wysokiej jakości kodu dla aplikacji; Aktywny rozwój nowych funkcjonalności oprogramowania; Projektowanie i implementacja testów automatycznych; Dokonywanie dokładnej dokumentacji wdrażanych rozwiązań;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków BI Developer Kraków
Młodszy Specjalista Business Intelligence/Stażysta

Sygnity S.A.
Kraków
praca stacjonarna
2547 dni temu

Miejsce pracy: Kraków

Stworzenie działu Business Intelligence & Data Science w Sygnity to odpowiedź na zachodzącą od lat transformację modeli biznesowych obserwowaną we wszystkich branżach przemysłu. Umiejętność analizy danych, wyciągania z nich wniosków i optymalizowania strategii biznesowych stała się kluczowym elementem budowania nowoczesnych strategii konkurowania na rynkach.

Ambicją Działu Business Intelligence & Data Science w Sygnity jest zbudowanie zespołu, który będzie gotów do podejmowania nawet największych wyzwań stawianych przez klientów. Chcemy zostać partnerem wspierającym polskie i zagraniczne firmy w poszukiwaniu odpowiedzi na najtrudniejsze pytania - odpowiedzi które znajdują się w danych, wymagają jednak umiejętnego ich zintegrowania, transformacji, analizy i interpretacji dającej wysokiej jakości wyniki w krótkim czasie.

Poszukujemy osób, które zbudują z nami nową jakość na rynku rozwiązań i usług BI & Data Science.

Kończysz studia na kierunku technicznym lub ekonomicznym i chcesz rozwijać swoją karierę zawodową w obszarze Business Intelligence?

W tej roli będziesz:

  • Przygotowywać interaktywne raporty i wizualizacje z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi eksploracji danych,
  • Wykorzystywać najlepsze praktyki rynkowe w zakresie budowania struktury informacji zarządczej,
  • Poznawać procesy biznesowe naszych klientów, uczyć się wspierać je właściwie przygotowanymi informacjami, a docelowo osiągniesz specjalizację w wybranym obszarze biznesowym.

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wyczucie estetyczne i umiejętność czytelnego przedstawiania danych,
  • Mile widziana znajomość jednego z narzędzi: Qlik, Power BI, Tableau, SAS Visual Analytics, SAP Business Objects, Oracle BI.

Z nami poznasz możliwości zastosowania danych do wsparcia procesów biznesowych i zdobędziesz praktyczne doświadczenie oraz certyfikacje w zakresie narzędzi BI.

przycisk

Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie spółka Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Franciszka Klimczaka 1, 02-797, Warszawa.

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Franciszka Klimczaka 1, 02-797, Warszawa dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego na w/w stanowisko, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2014, Nr 1182 z późn. zm.). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje dostęp do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Zobacz Profil Pracodawcy