Najnowsze oferty pracy

  • Client Relations Manager

    MB DVIKALBIAI VAIKAI   małopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Litwa
    menedżer  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Join Our Team at Pasaka: Client Relations Manager - Polish Language Responsibilities: Consult clients via e-mails and zoom calls; Implement communication strategies (social media, website, newsletters) Analyse and coordinate CRM software; Monitor sales; Manage school databases (website database,...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Account Executive Kraków
Młodszy specjalista do spraw klientów kluczowych

Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.
Kraków
praca stacjonarna
2312 dni temu

Ogłoszenie numer: 1864264, z dnia 2017-12-19

Grupa eBroker to jedna z wiodących firm działających w marketingu efektywnościowym.
Jesteśmy częścią Grupy INTERIA.PL oraz międzynarodowego koncernu BAUER.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakt z dotychczasowymi klientami oraz pozyskanie nowych reklamodawców dla Programu Partnerskiego grupy eBroker.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Rozwój sprzedaży, współpraca z blogerami, właścicielami stron www itd.
  • Pozyskiwanie oraz rozwój relacji z partnerami biznesowymi
  • Realizacja celów sprzedażowych oraz założeń biznesowych
  • Monitoring i analiza rynku konkurencji
  • Doradzanie, negocjacje i tworzenie najlepszych rozwiązań w zakresie marketingu on-line
  • Rozwój fanpage firmy, wspólne tworzenie strategii reklamowych itd.
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z partnerami firmy

Wymagania

Zapraszamy do udziału w rekrutacji kandydatów:

  • Z doświadczeniem w aktywnej sprzedaży
  • Posiadających sukcesy we współpracy i pozyskiwaniu klientów
  • odnajdujących się zarówno w pracy w grupie, jak i samodzielnej
  • Posiadających wysokie umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Nastawionych na rozwój i poszerzanie swojej wiedzy oraz umiejętności w obszarze affiliacji, sprzedaży, marketingu online itd.
  • Myślących nieszablonowo, mających pomysły, jak dotrzeć do klientów i jak z nimi negocjować
  • Proaktywnych w działaniu - analizujących rynek i potrafiących szukać nowych rozwiązań

Oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w zgranym zespole najlepszych specjalistów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od wiedzy i doświadczenia oraz dodatkowy system prowizyjny
  • Możliwość rozwoju oraz profesjonalne szkolenia
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Udział w ciekawych, referencyjnych projektach technologicznych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon)
  • Dodatkowe benefity (m.in. ubezpieczenie medyczne Medicover, dofinansowanie do zajęć sportowych, nauka języka angielskiego)
  • Pracę w stabilnej firmie i niekorporacyjnej atmosferze w pobliżu  Ronda Mogilskiego w Krakowie