Młodszy specjalista ds.BHP

Hays Poland

Katowice

746 dni temu

Młodszy specjalista ds.BHP
Katowice
Młodszy specjalista ds.BHP
Katowice
Nr Ref.: 1070365

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Dla naszego Klienta, niewielkiej firmy z branży szkoleniowej poszukujemy młodszego specjalisty ds, BHP, który zajmie się również obsługą klientów zainteresowanych współpracą z firmą. Placówka znajduje się w Tychach na terenie strefy ekonomicznej.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu BHP dla klientów firmy (głównie stanowiska biurowe, ale również branża techniczna). Ponadto do jej zadań należeć będzie obsługa sekretariatu pod kątem odpowiedzi na mailowe i telefoniczne zapytania ofertowe klientów firmy.

Od osób zatrudnionych na tym stanowisku oczekujemy rocznego doświadczenia w zakresie prowadzenia szkoleń z obszaru BHP (wstępne, okresowe i stanowiskowe_głównie pracownicy biurowi) oraz chęci do wsparcia firmy w pracach biurowych.

Osoby zainteresowane stanowiskiem zapraszamy do aplikowania oraz bezpośredniego kontaktu telefonicznego.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Programista PHP

Programista PHP – osoba, która programuje w PHP, zna PHP i kodowanie w tym języku. Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: analiza, projektowanie, tworzenie i rozbudowa aplikacji internetowych, rozwijanie i integracja obecnych systemów, tworzenie dokumentacji projektowej. Programista PHP powinien mieć wykształcenie wyższe ...
Programista PHP Praca Programista PHP

Rekrutują z Praca.pl