Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Hays Poland

Krakow

2084 dni temu

Młodszy specjalista ds. kadr i płac
Krakow
Młodszy specjalista ds. kadr i płac
Krakow
Nr Ref.: 1023793
Hays Temp Services realizuje projekty z obszaru elastycznych form zatrudnienia we współpracy z wiodącymi międzynarodowymi korporacjami, będącymi liderami w takich branżach jak FMCG, Farmaceutyka, Marketing, Sprzedaż, IT i Finanse.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej w Zabierzowie, poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego specjalisty ds. kadr i płac na zastępstwo na okres minimum roku.

Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie wprowadzanie i aktualizacja danych pracowników w programie kadrowo-płacowym, naliczaniem wynagrodzeń, dystrybucja pasków wypłat, kontrola poprawności dokumentów zgłoszeniowych ZUS, przygotowywanie raportów z zakresu wynagrodzeń dla potrzeb działu finansowego, raportów urlopowych i czasu pracy, dokumentów związanych z zatrudnieniem, wypłatą zasiłków chorobowych, opiekuńczych i macierzyńskich, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach, ewidencjonowanie urlopów i zwolnień lekarskich, przygotowywanie raportów statystyki kadrowej, prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników,weryfikacja rocznych deklaracji podatkowych PIT 11, kontrola terminowej realizacji badań lekarskich pracowników, współpraca z podmiotem świadczącym usługi z zakresu opieki medycznej oraz z Benefit Systems.

Od osób aplikujących na to stanowisko oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku (1-2 lata) w międzynarodowej firmie, bardzo dobrej znajomości polskiego prawa pracy, bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz systemu Płatnik. Mile widziane jest także doświadczenie w przygotowaniu raportów dla Unii Europejskiej oraz znajomość systemu TETA.

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania oraz bezpośredniego kontaktu telefonicznego. 
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Rekrutują z Praca.pl