Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 916330, z dnia 2015-12-29

Firma Furnimeb zajmuje się produkcją mebli hotelowych oraz dystrybucją towarów
przeznaczonych dla hoteli w Polsce i na rynkach zagranicznych.

Młodszy specjalista ds. projektowania mebli

Miejsce pracy: łódzkie / Złoczew

Opis stanowiska

Docelowo na stanowisku Młodszy specjalista ds. projektowania osoba będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Projektowanie w programach 3D mebli
  • Przygotowanie rozkrojów na produkcje
  • Przygotowanie spisów materiałów

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe związane z branżą drzewną, meblową
  • Mile widziana znajomość programów do projektowania wnętrz 3D, projektowania mebli
  • Umiejętność obsługi komputera wraz z znajomością pakietu Ms Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dokładność, sumienność
  • Umiejętność planowania
  • Umiejętność realizowania wyznaczonych celów.
  • Mile widziana znajomość języków obcych (angielski, niemiecki, francuski)

Oferujemy

Przygotowanie do pracy na stanowisku Młodszy specjalista ds. projektowania mebli w ramach 3 miesięcznego stażu zakończonego przyjęciem do pracy na umowę o pracę na wymienionym stanowisku.
Miejsce pracy Stanisławów k. Złoczewa

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta

Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...

Rekrutują z Praca.pl