Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik ds. sprzedaży reklam na budynkach (k/m)

    ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Ciekawe projekty Planowanie i realizacja działań sprzedażowych w celu sprzedaży powierzchni reklamowych na naszych obiektach handlowych Ścisła współpraca z naszymi najemcami Sprawdzanie wszystkich uwarunkowań; Samodzielne negocjowanie umów z uwzględnieniem obowiązujących minimalnych cen...
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy specjalista ds. sprzedaży

Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3259 dni temu

Ogłoszenie numer: 697026, z dnia 2015-05-18

Jedna z pierwszych organizacji odzysku na rynku Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. obsługująca największą liczbę przedsiębiorców wśród podmiotów z  branży, w związku z rozszerzeniem zakresu działalności poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie podmiotów zainteresowanych usługami spółki Eko Cykl,
  • przygotowywanie i wysyłka ofert,
  • utrzymywanie kontaktu z klientami i ich bieżąca obsługa,
  • rozbudowa bazy potencjalnych klientów,
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami spółki.

Wymagania

Oczekujemy:

  • umiejętności nawiązywania kontaktu,
  • inicjatywy w działaniu, przedsiębiorczości,
  • dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności pracy zespołowej,

Mile widziane:

  • zainteresowanie ochroną środowiska,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • umowę o pracę po okresie próbnym,
  • pracę w dynamicznym, młodym zespole,
  • atmosferę opartą na partnerstwie,
  • rozwój kompetencji poprzez system szkoleń,
  • motywujący system wynagrodzeń.