Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    9 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Specjalista ds. Windykacji

FOR-NET S.A.
Kraków
praca stacjonarna
3495 dni temu

Ogłoszenie numer: 526512, z dnia 2014-09-30

Firma FOR-NET S.A. od dziesięciu lat pomaga zadłużonym spłacić ich zobowiązania. Od lat należy do ścisłej grupy najbardziej zaufanych polskich firm zajmujących się zarządzaniem wierzytelnościami.
Na dzień dzisiejszy poszukujemy młodych, ambitnych osób, które u nas mogą zdobyć doświadczenie w windykacji należności.

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: młodszy specjalista

Opis stanowiska

  • Prowadzenie negocjacji telefonicznych
  • Monitorowanie spłat należności
  • Ustalenia terminów płatności
  • Kontrolowanie harmonogramów płatności

Wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie, mile widziani studenci
  • Komunikatywność i dobra dykcja
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet Ms Excel, Word)
  • Dobra organizacja czasu i pracy, umiejętność planowania
  • Zorientowanie na efekty wykonywanej pracy
  • Dyspozycyjność pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Call Center

Oferujemy

  • Pakiet szkoleń przygotowujących do pracy
  • Miłą atmosferę w młodym i dynamicznym zespole
  • Wsparcie merytoryczne i praktyczne ze strony doświadczonych trenerów
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Bardzo atrakcyjne warunki pracy i płacy powiązanej bezpośrednio z uzyskiwanymi wynikami