Młodszy specjalista - Dział Wysyłki

GOMEZ

Poznań

12 dni temu

Gomez to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje marek takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, PINKO, TWIN-SET, UGG, Hugo Boss, Guess, Armani Jeans, Liu Jo, Calvin Klein i inne.

Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków

  • praca w dziale wysyłki - kompletowanie zamówień internetowych,
  • przygotowywanie produktów do wysyłki,
  • etykietowanie towaru,
  • inne proste prace zlecone przez kierownika,
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Wymagania:

  • skrupulatność oraz dokładność
  • wykształcenie min. średnie,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność i doskonała organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • proces adaptacji pod kierunkiem Lidera zespołu,
  • możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur organizacyjnych GOMEZ
  • kartę MultiSport i pakiet socjalny (opieka medyczna)
  • atrakcyjne rabaty pracownicze na asortyment dostępny w salonach GOMEZ
  • imprezy integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Pracownik Kompletujący

Pracownik Kompletujący to osoba pracująca w środowisku hurtowni lub magazynu, której głównym obowiązkiem jest skompletowanie zamówienia złożonego przez klienta i dostarczenie go do miejsca wydawania zamówień. W zależności od wielkości i rodzaju zamówienia, jego kompletowanie może zająć od kilku minut nawet do kilku godzin. W szczególnych przypadkach, gdy zamówienie obejmuje niedostępne w magazynie lub ...
Pracownik Kompletujący Praca Pracownik Kompletujący