Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Młodszy specjalista / Specjalista / Starszy specjalista

Centrum Projektów Polska Cyfrowa
Warszawa
praca stacjonarna
2279 dni temu
OFERTA PRACY

Centrum Projektów Polska Cyfrowa poszukuje pracownika na stanowisko

w Wydziale Realizacji

w Departamencie Kompetencji Cyfrowych

Wymiar etatu: umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu (2 etaty)

Miejsce wykonywania pracy: ul. Spokojna 13A, 01-044 Warszawa

Główne obowiązki:
  • Ewidencja i weryfikacja terminowości przedkładanych przez beneficjentów wniosków o płatność. Weryfikacja wniosków o płatność przedkładanych przez beneficjentów w ramach rozliczania umów o dofinansowanie oraz sporządzanie analiz w zakresie przekazywanych przez beneficjentów informacji/danych. Potwierdzenie kwalifikowalności wydatków przedkładanych przez Beneficjentów we wnioskach o płatność;
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na środki finansowe oraz przekazywanie informacji o wykrytych nieprawidłowościach;
  • Weryfikacja i zatwierdzanie zaktualizowanych załączników do umów o dofinansowanie oraz przygotowywanie aneksów do umów o dofinansowanie;
  • Wprowadzanie i pozyskiwanie danych z KSI/LSI/SL w ramach przyznanych uprawnień;
  • Opiniowanie projektów dokumentów, sporządzanie i aktualizacja procedur według właściwości wydziału oraz przygotowywanie propozycji tematów do rocznych planów ewaluacji.
Wymagane niezbędne kwalifikacje:
  • wykształcenie: wyższe:
  • staż pracy:
    • Młodszy specjalista - minimum 12 miesięcy,
    • Specjalista - minimum 12 miesięcy,
    • Starszy specjalista – minimum 24 miesiące.
  • doświadczenie zawodowe w wykonywaniu zadań związanych z głównymi obowiązkami:
    • Młodszy specjalista - minimum 6 miesięcy,
Wymagane umiejętności:
  • znajomość Szczegółowego Opisu Osi Priorytetowych Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020;
  • znajomość procedur związanych z wdrażaniem programów rozwoju regionalnego współfinansowanych ze środków Funduszy strukturalnych UE;
  • znajomość przepisów Unii Europejskiej w zakresie Funduszy strukturalnych UE;
  • znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem administracji publicznej;
  • doświadczenie w rozliczaniu wniosków o płatność.
Wymagania pożądane:
  • ukończone szkoły i preferowane kierunki: finanse, ekonomia, rachunkowość, administracja, prawo, politologia;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • umiejętność dobrej organizacji pracy i pracy w zespole;
  • dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • komunikatywność;
  • systematyczność, dokładność, terminowość, rzetelność, skrupulatność;
  • dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • miłą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole;
  • umowę o pracę;
  • szeroki zakres szkoleń, w tym możliwość dofinansowania studiów podyplomowych;
  • możliwość korzystania z dodatkowych benefitów (pakiet rekreacyjno-sportowy);
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w pracy przy unikalnych projektach finansowanych ze środków unijnych, realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa;
  • elastyczny czas pracy;
  • nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji.

Administratorem Danych Osobowych jest Centrum Projektów Polska Cyfrowa z siedzibą w Warszawie (kontakt: ul. Spokojna 13a, 01-044 Warszawa, tel. 0-22 315 23 40).

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; dalej zwane: RODO).

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 3 miesiące od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska przez okres 6 miesięcy.