Najnowsze oferty pracy

  • Tłumacz języka chińskiego

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Trawniki    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   7 500 - 11 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska tłumaczenie w językach: chińskim i polskim, pomocniczo angielski. tłumaczenie dokumentów z różnych dziedzin. tłumaczenia ustne podczas spotkań, negocjacji, w urzędach, delegacjach itp. tłumaczenie na budowie drogi ekspresowej S12 na odcinku Piaski-Dorohusk; realizacja...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Tłumacz Pomorskie
Młodszy specjalista Tłumacz – język niemiecki i angielski

CEE Experts
pomorskie, Gdańsk, Gdynia, Sopot
praca stacjonarna
2733 dni temu

Ogłoszenie numer: 1295382, z dnia 2016-10-03

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Miejsce pracy: pomorskie, Gdańsk, Gdynia, Sopot

Opis stanowiska

  • Zapoznawanie się i interpretowanie materiałów, wiadomości zamieszczanych w sieci.
  • Analizowanie przeczytanych wiadomości przy użyciu odpowiednich narzędzi.
  • Sporządzanie podsumowań i streszczeń z wyselekcjonowanych materiałów.
  • Przygotowywanie raportów w j. obcym.
  • Wyszukiwanie powiązanych informacji.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (sporządzanie raportów, podsumowań i streszczeń).
  • Dobra znajomość j. niemieckiego (zapoznawanie się z materiałami, poziom B2).
  • Umiejętność swobodnego wyrażania myśli na skomplikowane tematy biznesowe.
  • Umiejętność wyciągania wniosków.
  • Zainteresowanie socialmedia, dziennikarstwem, tłumaczeniami.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w analizowaniu i pisaniu podsumowań z mediów tradycyjnych lub internetowych.
  • Umiejętność planowania i dobra organizacja czasu pracy.
  • Elastyczność i umiejętność szybkiego dostosowania do zmieniających się warunków.

Oferujemy

  • Możliwość pracy z najbardziej znanymi światowymi markami.
  • Szkolenia możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania cenionych certyfikatów.
  • Dofinansowania do kursów językowych.
  • Prywatna opieka medyczna, bony, karty sportowe, ubezpieczenie na życie, możliwość uczestniczenia w zajęciach rozwijających zainteresowania np. fotografii.
  • Międzynarodowe środowisko pracy w młodym otwartym zespole specjalistów.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze tłumaczeń, analizy i mediów.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Praca w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy.
  • Możliwość uczestnictwa w inicjatywach pracowniczych, kluby książki, sportowe i wiele innych.