Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    3 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz Pracownik ds. Telewindykacji Bydgoszcz
Młodszy specjalista w dziale Collections – języki: hiszpański, francuski, włoski, niemiecki

CEE Experts
Bydgoszcz
praca stacjonarna
2741 dni temu

Ogłoszenie numer: 1321244, z dnia 2016-10-17

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Nadzór administracyjny nad procesami ściągania należności w obszarze finansowo księgowym
  • Terminowe realizowanie powierzonych zadań
  • Zapewnianie wysokiej jakości usług obsługi klienta korporacyjnego
  • Odpowiadanie na zapytania klienta odnośnie procesów
  • Stały kontakt z klientem, mailowy, telefoniczny, via Skype
  • Przygotowywanie raportów, wprowadzanie zmian statusów do systemu, praca w systemach ERP

Wymagania

  • Bardzo dobra / biegła, znajomość jednego z języków: hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Obsługa procesów zarówno w języku angielskim jak i drugim języku
  • Dobra znajomość obsługi programów biurowych (Excel, Word, Outlook)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne, organizacyjne oraz zarządzania czasem

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy

  • Możliwość pracy z najbardziej znanymi światowymi markami
  • Szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania cenionych certyfikatów
  • Dofinansowania do kursów językowych
  • Prywatna opieka medyczna, bony, karty sportowe, ubezpieczenie na życie, możliwość uczestniczenia w zajęciach rozwijających zainteresowania np. fotografii
  • Międzynarodowe środowisko pracy w młodym otwartym zespole specjalistów
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze finansów, księgowości, administracji i obsługi klienta
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Praca w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy
  • Możliwość uczestnictwa w inicjatywach pracowniczych, kluby książki, sportowe i wiele innych.