Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Specjalista ds. Funduszy UE Kraków
Młodszy Specjalista w dziale rozliczania projektów UE

InvestLink Consulting
Kraków
praca stacjonarna
2213 dni temu

Ogłoszenie numer: 1940750, z dnia 2018-04-03

InvestLink Consulting jest firmą konsultingową z ugruntowaną pozycją na rynku, od 2008 roku zajmującą się doradztwem dotacyjnym w zakresie projektów inwestycyjnych, badawczo-rozwojowych oraz centrów B+R, głównie w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Poszukujemy osoby na stanowisko młodszego specjalisty w dziale rozliczania projektów UE do naszego biura w Krakowie.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • rozliczanie projektów realizowanych przez przedsiębiorstwa, finansowanych z funduszy unijnych w ramach perspektywy 2014-2020,
  • monitorowanie i nadzór nad prawidłowością prowadzonych postępowań ofertowych i procesów zakupowych,
  • finansowe monitorowanie projektów zgodnie z wymogami instytucji finansujących,
  • monitorowanie harmonogramów realizacji projektów oraz harmonogramów płatności,
  • przygotowywanie, pozyskiwanie i weryfikacja dokumentów dotyczących rozliczanych projektów,
  • przygotowywanie i weryfikacja wniosków o płatność,
  • kontakt z klientami oraz instytucjami finansującymi,
  • przygotowanie dokumentacji finansowej do kontroli projektów przez instytucje finansujące.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (ew. ostatni rok studiów magisterskich),
  • umiejętność organizacji pracy, inicjatywa i zaangażowanie,
  • rzetelność, dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakietu MS Office),
  • mile widziana wiedza z zakresu księgowości i finansów, a także podstawowa wiedza dot. prawa zamówień publicznych,
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • udział w interesujących projektach inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych przedsiębiorstw,
  • możliwość rozwoju osobistego oraz zdobycia nowych doświadczeń zawodowych,
  • możliwość awansu zawodowego,
  • współpracę z zespołem specjalistów posiadających doświadczenie zawodowe, zdobyte w licznych projektach,
  • przyjazną atmosferę  pracy,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.