Podobne oferty pracy

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.
Młodszy Technolog
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: MT/KT
Zadania:
  • projektowanie i wdrażanie nowych produktów oraz modyfikacja istniejących technologii,
  • nadzorowanie procesu produkcyjnego,
  • udział w projektach dla światowych koncernów motoryzacyjnych,
  • udział w procesach sporządzania APQP,
  • skuteczne współdziałanie w innymi działami w celu realizacji projektów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Mechaniczne, Inżynieria Procesowa),
  • co najmniej 1 rok doświadczenia, mile widziane w firmie produkcyjnej z branży automotive,
  • znajomość dokumentacji: FMEA, Control Plan, SPC,
  • znajomość pakietu MS Office i programu Auto Cad,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • dobra organizacja oraz silna motywacja do pracy,
  • gotowość do rozpoczęcia pracy w firmie zlokalizowanej w Gostyniu.
Firma oferuje:
  • ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym,
  • dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku,
  • indywidualną ścieżkę rozwoju.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.
Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.
Wpis KRAZ: 8162

Poznaj

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Poznaj stanowisko: Technolog

Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl