Modelka Techniczna (Przedprodukcyjne przymiarki wzorów odzieży)

PBH S.A.

Bydgoszcz

23 dni temu

QUIOSQUE (czytaj Kiosk) to kobieca marka odzieżowa, która towarzyszy Klientkom już od 25 lat. Nasz zespół tworzy kolekcje i stylizacje , które odkrywają piękno każdej kobiety.

QUIOSQUE to ludzie kreatywni , otwarci i entuzjastycznie nastawieni do otoczenia. Jeśli chcesz być jedną z nas i razem z nami cieszyć się modą i pracą z ludźmi dołącz do naszego zespołu jako
Modelka Techniczna
(Przedprodukcyjne przymiarki wzorów odzieży)
Miejsce pracy: Bydgoszcz


Oferowana praca polegać będzie na mierzeniu modeli odzieży damskiej przygotowanej do produkcji, w celu sprawdzenia jakości ich konstrukcji i wprowadzenia ewentualnych poprawek.

 

Poszukujemy osób z budową sylwetki kobiecej 30+ o wymiarach:
  • Obwód klatki piersiowej           92 - 94 cm
  • Obwód talii                             75 - 77 cm
  • Obwód bioder                          98 - 100 cm
  • Wzrost                                   166 - 170cm

Prosimy kandydatki o załączanie zdjęć całej sylwetki.


Oferujemy:
  • pracę 2-3 razy w tygodniu po kilka godzin dziennie, w godzinach pracy: poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00
  • możliwość obcowania z modą w przyjaznej atmosferze.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Poznaj stanowisko: Modelka

Głównym celem pracy modelki jest zainteresowanie odbiorców prezentowanymi przez nią produktami, które najczęściej przeznaczone są do sprzedaży. Wykorzystując swoje uzdolnienia i wygląd, modelka reklamuje produkty na zlecenie producentów lub firm zajmujących się promocją i reklamą. W trakcie pokazów mody modelka prezentuje stroje oraz dodatki, poruszając się po scenie lub wybiegu według przygotowanej ...
Modelka Praca Modelka

Rekrutują z Praca.pl