Montażystka / Montażysta

Planika Sp. z o.o.

Brzoza, Bydgoszcz, Toruń

11 dni temu

Jesteśmy nowoczesną firmą o profilu technologicznym, działającą na całym świecie. Nieustannie tworząc i stosując w naszych produktach innowacyjne rozwiązania, wypracowaliśmy pozycję lidera w naszej branży.

Praca u nas to szansa na dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii oraz ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w unikalnych projektach międzynarodowych.

Stawiamy zarówno na osoby z ciekawym bagażem doświadczeń i wysokim poziomem kompetencji, jak również na osoby młode, po studiach, pełne zapału i chęci do pogłębiania swojej wiedzy.

 

Planika Sp. z o.o. w związku z intensywnym rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Montażystka / Montażysta
Miejsce pracy: Brzoza koło Bydgoszczy
Co będzie należało do Twoich obowiązków?
 • Składnie podzespołów elektronicznych
 • Montaż kominków przy użyciu narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi
 • Przygotowywanie okablowania elektrycznego
Jakich szukamy kandydatów?
 • Szukamy osób, zarówno kobiet jak i mężczyzn, niezależnie od wieku, doświadczenia (student, emeryt)
 • Z umiejętnościami komunikacyjnymi, pracy w zespole
 • Mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Co Planika oferuje swoim Pracownikom?
 • Umowę o pracę na pełen etat
 • Stałe wynagrodzenie
 • Pracę od pn.- pt. w godzinach 8.00-16.00
 • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
 • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku:

 

 APLIKUJ TERAZ 

 

 

Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami.

Planika Sp. z o.o.

ul. Bydgoska 38
86-061 Brzoza
www.planikafires.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Planika Sp. z o. o.

Planika Sp. z o.o. to światowy lider branży biokominków, obecny na rynku od ponad 10 lat.
Jesteśmy firmą innowacyjną o międzynarodowym zasięgu, posiadamy niezwykle rozwiniętą sieć dystrybucji produktów: oddziały w USA oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz partnerów i dystrybutorów w ponad 60 krajach na całym świecie.
Jesteśmy firmą otwartą na ludzi. Stawiamy zarówno na osoby z ciekawym bagażem doświadczeń i wysokim poziomem kompetencji, jak również na osoby młode, po studiach, pełne zapału i chęci do zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy. Pracujemy w zgranym zespole, w którym każdy może liczyć na szacunek i wsparcie od bardziej doświadczonych kolegów, w którym ważna jest przyjazna atmosfera oraz przejrzyste i uczciwe zasady działania.

Poznaj stanowisko: Monter

Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Monter Praca Monter

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl