Monter aparatów i układów hydraulicznych / Ślusarz remontowy

Eurofoam POLSKA

Zgierz

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 1913013, z dnia 2018-02-22

Eurofoam Polska Sp. z o.o. w Zgierzu, wchodząca w skład dużej Grupy Kapitałowej, zajmująca się produkcją, przetwórstwem i sprzedażą pianki poliuretanowej, poszukuje kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: łódzkie / Zgierz

Opis stanowiska

  • utrzymanie w pełnej sprawności technicznej maszyn i urządzeń (konserwacja, przeglądy, remonty)

Wymagania

  • wykształcenie min. zasadnicze techniczne
  • umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną
  • umiejętności i praktyczna znajomość napraw maszyn i urządzeń
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o stabilnej pozycji finansowej
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet socjalny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Poznaj

Eurofoam Polska Sp. z o.o. w Zgierzu (k: Łódź), największy zakład produkcyjny w swojej branży w Europie, wchodzący w skład dużej grupy kapitałowej, zajmujący się produkcją, przetwórstwem i sprzedażą pianki poliuretanowej, poszukuje, w związku z dynamicznym rozwojem firmy,  kandydatów na stanowisko:

Poznaj stanowisko: Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych Praca Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Rekrutują z Praca.pl