Monter Instalacji Sanitarnych i Grzewczych
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Monter Instalacji Sanitarnych i Grzewczych

Poznaj stanowisko:
Monter Instalacji Wodociągowych i Kanalizacyjnych

Monter instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą przeprowadzającą montaż instalacji wodociągowych, ciepłej wody użytkowej, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych, wentylacyjnych, czy klimatyzacyjnych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku monitoruje także stan tychże instalacji na podległym obszarze, likwidując ewentualne usterki i przeprowadzając prace konserwacyjne. Monter może ...

czytaj więcej: Monter Instalacji Wodociągowych i Kanalizacyjnych

Praca Monter Instalacji Wodociągowych i Kanalizacyjnych

Podobne oferty pracy

Monter wentylacjiMonter rur

Monter Instalacji Sanitarnych i Grzewczych - Ogłoszenie archiwalne

Praca AP UNIAPOL DEVELOPMENT / Budownictwo / Geodezja / Praca fizyczna / Przemysł / Produkcja / Serwis / Technika / Montaż / Francja

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Monter przewodów hydraulicznych IPF 2 spółka z o. o.

Monter wyposażenia kabin IPF 2 spółka z o. o.

Monter klimatyzacji AP UNIAPOL DEVELOPMENT

Monter płyt karton/gips InterKadra Sp.z o.o

Monter płyt granitowych Akcja Job

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150.

/ Francja

z samochodem
(Pracownik tymczasowy)

Opis stanowiska:
  • Montaż instalacji sanitarnych, wodociągowych i centralnego ogrzewania,
  • Montaż elementów instalacji sanitarnych (umywalki, WC, wanny, prysznice, zlewozmywaki, krany),
  • Montaż grzejników, instalacji wentylacyjnych,
  • Łączenie elementów sieci kanalizacyjnych,
  • Cynkowanie elektrolityczne: średnica - 114,
  • Montaż sieci wielowarstwowej: średnica - 90,
  • Klejenie kształtek PVC,
  • Praca wg projektu - praca z rysunkiem technicznym,
  • Wykonywanie prób szczelności, regulacji i płukania instalacji,
  • Łączenie rur stalowych, miedzianych i z tworzyw sztucznych,
  • Izolacje antykorozyjne, termiczne i przeciwwilgociowe,
  • Praca wykonana zgodnie z warunkami technicznymi wykonania i odbioru prac.
Czego oczekujemy od kandydata:
  • Min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenia w zawodzie,
  • Bardzo dobrej kondycji fizycznej,
  • Mile widziana jest komunikatywna znajomość języka francuskiego,
  • Prawo jazdy kat. B oraz własne auto do dyspozycji,
  • Własnej skrzynki hydraulicznej z drobnymi narzędziami,
  • Zaangażowania w pracy i motywacji do pracy.
Zapewniamy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem,
  • Umowę o pracę,
  • Kontakt z opiekunem w kraju,
  • Zakwaterowanie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS