Zobacz więcej ofert pracy

Monter izolacji termicznej w przemyśle

XERVON Polska Sp.z o.o.
świętokrzyskie, Niemcy
praca stacjonarna
2282 dni temu

XERVON Polska Spółka z o.o. istnieje na rynku kompleksowych usług budowlanych w branży rusztowaniowej i izolacyjnej od 1996 roku. Oferujemy klientom pełną obsługę w zakresie montażu rusztowań typu Bosta i Modex, izolacji technicznych w przemyśle antykorozji, czyszczenia obiektów przemysłowych.

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Niemcy

Zadania:
  • praca przy montażu izolacji termicznych w przemyśle enrgetycznym i chemicznym na terenie Niemiec.
Wymagania:
  • posiadanie wiedzy i umiejętności z zakresu montażu izolacji termicznej,
  • certyfikat SCC/VCA i paszport bezpieczeństwa,
  • posiadanie ubezpieczenia społecznego lub/i zdrowotnego do uzyskania zaświadczenia A1 w ZUS-ie (tj. okres min. 30 dni przed wyjazdem do Niemiec),
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz kurs udzielania pomocy przedmedycznej.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zakwaterowanie, dojazdy i wyposażenie pracownicze
  • atrakcyjne dodatki za znajomość języka niemieckiego,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w Polsce i delegowanie do Niemiec.

Poznaj

XERVON jest wiodącym dostawcą usług w zakresie rusztowań oraz izolacji przemysłowych dla przemysłu i budownictwa na rynku międzynarodowym w Polsce obecny jest od 1996 roku.