Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1700573, z dnia 2017-07-17

P.B.MiR "BUDROS" Sp. z o.o.

Budros Sp. o.o. Gdańsk od 26 lat istnienia na rynku usług budowlanych w branży rusztowaniowej realizuje kontrakty na obiektach przemysłowych, spełniające największe oczekiwania naszych klientów w Niemczech, Belgii. Od lat jesteśmy cenionym partnerem, posiadamy oddział w Herne (Nadrenia i Westfalia).

Aktualnie poszukujemy monterów rusztowań przemysłowych do pracy w Niemczech.

Monter rusztowań przemysłowych

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • Miejsce pracy zakłady chemiczne - Gelsenkirchen

Wymagania

  • Doświadczenie ca. 2 lata potwierdzone świadectwami pracy , certyfikat montera SCC/VCA, książeczka montera, wiek do 55 lat
  • Znajomość niemieckiego nie jest wymagana, praca w zespole z innymi naszymi monterami
  • Wymagane opłacone składki w ZUS na 30 dni przed wyjazdem na kontrakt

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w pracy godzinowej  od 14.22 € /godz brutto , (  ca. 12.00  € /godz netto )
  • Czas pracy 8 -10 godz. (od 173 godz. do 200 godz. na m-c), plus dodatki za nadgodz. 25%, dodatek 20% nocny, 75% dodatku za  pracę w niedzielę, 200% dodatku za pracę w święta
  • Zwrot podatku zapłaconego w Niemczech, dodatek na dzieci w Polsce  w/g prawa  niemieckiego, urlop 30 dni/rok wg prawa niemieckiego. Opłacone składki emerytalne i rentowe od pełnego wynagrodzenia pracownika
  • Zakwaterowanie na koszt firmy w pokojach 2 osobowych.
  • Ubrania ochronne , sprzęt ochrony osobistej pracownika, narzędzia, badania lekarskie, samochody służbowe, dojazd i powrót z kontraktu na koszt firmy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ" lub P.B-MiR Budros Sp. z o.o., 80-156 Gdańsk, ul Kozietulskiego 1, tel +48583261047, fax +48583261050.

Odpowiadamy na otrzymane CV tylko osób, które spełniają w/w kryteria.

Dane firmy

Kozietulskiego 1
80-156 Gdańsk
pomorskie

Poznaj stanowisko: Monter Konstrukcji Stalowych

Pracownik Monter Konstrukcji Stalowych to osoba, która zajmuje się przygotowaniem oraz montażem konstrukcji metalowych z różnego typu elementów lub prefabrykatów. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie surowców do montażu, spawanie konstrukcji stalowych, szlifowanie, obróbka metali, transport uprzednio przygotowanych elementów do miejsca, gdzie ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl