Podobne oferty pracy

Monter Rusztowań
Miejsce pracy: Szwecja

 

RECONNECT to Agencja Doradztwa Personalnego, której celem jest usprawnienie działalności swoich klientów poprzez pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku, szeroki proces sourcingu oraz selekcje metodami badań behawioralnych. Specjalizujemy się w branżach IT, Finanse & Księgowość, Sprzedaż & Marketing, Inżynieria & Produkcja oraz Budownictwo.

 

Dla naszego partnera, jednej z największych firm zajmującej się montażem rusztowań w Szwecji szukamy obecnie

 

Montera rusztowań

 

Czym będziesz się zajmować


Poszukujemy zmotywowanej osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Montera rusztowań.

Codzienna praca będzie polega na montażu oraz demontażu rusztowań.

Praca u naszego klienta wymaga wysokiej samodyscypliny oraz odpowiedzialności za swoje działanie. Będziesz w pełni odpowiedzialny za wykonywane przez Ciebie pracę.

 

Co oferujemy


Oferujemy szwedzką umowę o pracę, za czym idzie opłacane są przez pracodawcę szwedzkie składki ubezpieczeniowe, takie jak emerytalne czy chorobowe. Ewentualne nadgodziny są zawsze rozliczane według stawek obowiązujących w Szwecji.

Na stanowisku Montera nasz partner oferuje stawkę według ustaleń zbiorowych jakie obowiazują na danym projekcie. W zależności od uciążliwości projektu stawki wahają się od 170 kr brutto/h i w góre. Osoby z wieloletnim doświadczniem (ponad 6 lat) mogą liczyć na dodatkowo wyższe stawki.

Dodatkowo można liczyć na zwrot kosztów podróży między miejscem zamieszkania w Szwecji a miejscem pracy (kilometrówki).

W znalezieniu miejsca zamieszkania pomaga pracodawca, natomiast opłacasz je sam tak jak każda inna osoba mieszkająca i pracująca w Szwecji.

Praca przez caly rok. Możliwa także praca w systemie rotacyjnym.

Firma zapewnia również szkolenia pozwalające na pracę w Szwecji!

 

Nasze oczekiwania

Oczekujemy minimum 6 lat doświadczenia na stanowisku montera. Aktualne uprawnienia montera rusztowań/lekarskie. Referencje.

Doświadczenie w pracy w Skandynawii jest mile widziane tak jak komunikatywny język angielski czy szwedzki.

Prosimy o przesłanie swojego CV w języku angielskim. Informujemy również iż będziemy się kontaktować wyłącznie z wybranymi przez naszego klienta kandydatami.


Uwaga!!

Dnia 07.10.2017 (sobota) odbędzie się spotkanie rekrutacyjne z naszym partnerem ze Szwecji w Krakowie.

Będzie to okazja do zapoznania się z profilem działalności firmy oraz możliwość zapoznania się ze szczegółami umowy o pracę. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV z dopiskiem w CV "Spotkanie rekrutacyjne".

 

O szczegółach spotkania będziemy informować w drugiej połowie września!

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:

 

 APLIKUJ TERAZ 

 

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Monter Konstrukcji Stalowych

Pracownik Monter Konstrukcji Stalowych to osoba, która zajmuje się przygotowaniem oraz montażem konstrukcji metalowych z różnego typu elementów lub prefabrykatów. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie surowców do montażu, spawanie konstrukcji stalowych, szlifowanie, obróbka metali, transport uprzednio przygotowanych elementów do miejsca, gdzie ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Aplikuj profilem
Nieuzupełniony profilUzupełnij

Rozmiar pliku 15MB | .bmp, .doc, .docx, .gif, .gzip, .jpeg, .jpg, .odt, .pdf, .pjpeg, .png, .rar, .rtf, .tiff, .txt, .xls, .xlsx, .zip

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl