Monter Rusztowań

reConnect

Szwecja

169 dni temu

Monter Rusztowań
Miejsce pracy: Szwecja

 

RECONNECT to Agencja Doradztwa Personalnego, której celem jest usprawnienie działalności swoich klientów poprzez pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku, szeroki proces sourcingu oraz selekcje metodami badań behawioralnych. Specjalizujemy się w branżach IT, Finanse & Księgowość, Sprzedaż & Marketing, Inżynieria & Produkcja oraz Budownictwo.

 

Dla naszego partnera, jednej z największych firm zajmującej się montażem rusztowań w Szwecji szukamy obecnie

 

Montera rusztowań

 

Czym będziesz się zajmować


Poszukujemy zmotywowanej osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Montera rusztowań.

Codzienna praca będzie polega na montażu oraz demontażu rusztowań.

Praca u naszego klienta wymaga wysokiej samodyscypliny oraz odpowiedzialności za swoje działanie. Będziesz w pełni odpowiedzialny za wykonywane przez Ciebie pracę.

 

Co oferujemy


Oferujemy szwedzką umowę o pracę, za czym idzie opłacane są przez pracodawcę szwedzkie składki ubezpieczeniowe, takie jak emerytalne czy chorobowe. Ewentualne nadgodziny są zawsze rozliczane według stawek obowiązujących w Szwecji.

Na stanowisku Montera nasz partner oferuje stawkę według ustaleń zbiorowych jakie obowiazują na danym projekcie. W zależności od uciążliwości projektu stawki wahają się od 170 kr brutto/h i w góre. Osoby z wieloletnim doświadczniem (ponad 6 lat) mogą liczyć na dodatkowo wyższe stawki.

Dodatkowo można liczyć na zwrot kosztów podróży między miejscem zamieszkania w Szwecji a miejscem pracy (kilometrówki).

W znalezieniu miejsca zamieszkania pomaga pracodawca, natomiast opłacasz je sam tak jak każda inna osoba mieszkająca i pracująca w Szwecji.

Praca przez caly rok. Możliwa także praca w systemie rotacyjnym.

Firma zapewnia również szkolenia pozwalające na pracę w Szwecji!

 

Nasze oczekiwania

Oczekujemy minimum 6 lat doświadczenia na stanowisku montera. Aktualne uprawnienia montera rusztowań/lekarskie. Referencje.

Doświadczenie w pracy w Skandynawii jest mile widziane tak jak komunikatywny język angielski czy szwedzki.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

reConnect

reConnect zajmuje się selekcją i pozyskiwaniem pracowników oraz przeprowadzaniem kompleksowych procesów rekrutacyjnych. Nasza działalność to zarówno rekrutacje międzynarodowe, jak i na rynku polskim.

Poznaj stanowisko: Monter Konstrukcji Stalowych

Pracownik Monter Konstrukcji Stalowych to osoba, która zajmuje się przygotowaniem oraz montażem konstrukcji metalowych z różnego typu elementów lub prefabrykatów. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie surowców do montażu, spawanie konstrukcji stalowych, szlifowanie, obróbka metali, transport uprzednio przygotowanych elementów do miejsca, gdzie ...
Monter Konstrukcji Stalowych Praca Monter Konstrukcji Stalowych

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl