Monter

Festo Sp. z o.o.

Janki (15 km od centrum Warszawy)

246 dni temu

 

Festo to światowy lider w branży automatyki i pneumatyki przemysłowej. Firma zatrudnia ponad 18 000 pracowników i posiada kilkaset lokalizacji na wszystkich kontynentach.

 

W związku z intensywnym rozwojem organizacji w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

 

Monter
Miejsce pracy: Janki (15 km od centrum Warszawy)
Opis stanowiska:
 • prowadzenie prac montażowych mechanicznych i elektrycznych na podstawie dokumentacji wykonawczej i instrukcji montażowych oraz dokumentacji technicznej
 • obsługa i korzystanie z narzędzi montażowych i pomiarowych
Wymagania:
 • wykształcenie średnie techniczne
 • umiejętność  czytania instrukcji  montażowych
 • wysoka kultura osobista, dokładność oraz umiejętność pracy w zespole
 • doświadczenie zawodowe oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
 • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • możliwość poszerzenia swoich umiejętności na specjalistycznych szkoleniach
 • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
 • bogaty pakiet socjalny (w tym możliwość bezpłatnego dojazdu do pracy busem z Centrum W-wy do siedziby w Jankach)
 • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
 • pracę jednozmianową
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Festo Sp. z o.o.

Festo to lider innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie automatyki przemysłowej i automatyzacji procesów. Wprowadzając rocznie na całym świecie ok. 100 nowych produktów i posiadając 2900 patentów, zapewnia najwyższą produktywność w automatyzacji fabryk i procesów technologicznych. Ponadto Festo przoduje w dziedzinie programów szkoleń i edukacji w przemyśle.
Festo posiada dla każdego zastosowania odpowiednie rozwiązanie - dzięki napędom pneumatycznym, serwopneumatycznym i elektrycznym, a także dzięki  różnym serwisom zorientowanym na aplikacje. Oferta wykonań specjalnych dostosowanych do indywidualnych wymagań Klientów obejmuje m.in.: specjalizowane siłowniki, kompletne moduły napędowe i sterujące,  zespoły manipulatorów, szafy sterownicze.

Poznaj stanowisko: Monter

Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Monter Praca Monter

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl