MONTER

STAFF PARTNERS

Słupno k/Radzymina

3643 dni temu

Ogłoszenie numer: 39245, z dnia 2008-01-29

STAFF PARTNERS

Nasz Klient, firma z branży reklamowej.

MONTER

Miejsce pracy: mazowieckie / Słupno k/Radzymina

Nr Ref.: ART/01

 

Opis stanowiska

Praca siedząco-stojąca, montowanie, wyklejanie, wycinanie gotowych elementów, kontrola jakości, pakowanie

Wymagania

Osoby sprawne manualnie, silne, gotowe pracować w weekendy, odpowiedzialne, chcące zdobywać nowe doświadczenia, chętnie osoby majsterkujące.

Oferujemy

- umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - ścieżkę kariery zawodowej
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Staff Partners

Grupa Staff Partners to sprawdzony dostawca usług w obszarze nowoczesnego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi.

Współpracę  z  Klientem  opieramy  na  budowaniu  partnerskich   relacji, rzetelnej  obsłudze  i  przejrzystej ofercie cenowej.

Od początku 2003 roku naszą działalność skupiamy na skutecznych rekrutacjach, elastycznej pracy tymczasowej i profesjonalnej obsłudze kadrowo-płacowej.

Nasze usługi realizowane są przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, gwarantujący indywidualne podejście do każdego projektu.

Kompleksowość oferty Staff Partners pozwala naszym Klientom skupić działania na realizacji celów strategicznych dzięki powierzeniu tematyki kadrowej w ręce naszych ekspertów

Rekrutują z Praca.pl