Zobacz więcej ofert pracy

MS Dynamics CRM Consultant

Nigel Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2435 dni temu

Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji na niszowym rynku IT. Nasi specjaliści zajmują się rekrutacja specjalistów dla produktów Microsoft (MS SharePoint, MS Dynamics, AX i NAV, Azure i inne).

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 04082017ak

Nigel Frank International poszukuje kandydata na stanowisko Microsoft Dynamics CRM Consultant dla jednego z naszych klientów w Warszawie.

Obowiązki:

  • Wsparcie użytkowników systemu Dynamics CRM.
  • Zbieranie informacji na temat zapotrzebowani klientów.
  • Analiza zaistniałych problemów, a także proponowanie rozwiązań.
  • Techniczne i funkcjonalne zarzadzanie aplikacją.
  • Czuwanie nad implementacją projektu u klienta od początku do końca.

Poszukujemy osób z:

  • Doświadczenie we wsparciu i zarządzaniu aplikacjami biznesowymi.
  • Bardzo dobra z znajomość MS Dynamics CRM.
  • Znajomość MS SQL, SSRS, SharePoint będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętności analitycznego myślenia.
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet benefitów.
  • Praca w międzynarodowy środowisku.
  • Pomoc przy relokacji.