Zobacz więcej ofert pracy

MS Dynamics CRM Developer

Nigel Frank International
Rzeszów
praca stacjonarna
2670 dni temu

Osoby zainteresowane proszone są o przeslanie CV na adres a.karp@nigelfrank.com.

Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji na niszowym rynku IT. Nasi specjaliści zajmują się rekrutacja specjalistów dla produktów Microsoft (MS SharePoint, MS Dynamics, AX i NAV, Azure i inne).

Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: 21110216AK

Nigel Frank International poszukuje kandydatów na stanowisko MS Dynamice CRM Developer dla jednego z klientów. Praca w międzynarodowej firmie konsultingowej na terenie Warszawy.

Obowiązki:

  • Zrozumienie wymagań biznesu i przełożenie specyficzne wymagania techniczne
  • Bardzo dobra znajomość i doświadczenie w .NET
  • Znajomość Dynamics CRM web services, API, Plugins, Workflows
  • Konfiguracja i kustomizacja przy użyciu MS Dynamics CRM 2013+
  • -Zrozumienie integracji CRM z aplikacjami Outlook oraz Sharepoint

 Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku z MS Dynammics CRM 2013 lub nowszej wersji
  • Znajomość MS Dynamics CRM potwierdzona certyfikatem
  • Średnio-zaawansowana znajomość  .NET/C#/Javascript
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowych projektach
  • Możliwość udziału w kursach i szkoleniach