Zobacz więcej ofert pracy

MS SharePoint Developer

Nigel Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2609 dni temu

 Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji specjalistów  Microsoft (.NET, MS Sharepoint, BI, MS Dynamics CRM, AX, NAV). Dzięki specjalizacji w wąskiej dziedzinie współpracujemy z najważniejszymi pracodawcami w Polsce.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 16022017AK

Nigel Frank International poszukuje kandydata na stanowisko Sharepoint Developer dla jednego z klientów w Warszawa.

Obowiązki:

  • Projektowanie, implementacja i analiza komponentów składowych aplikacja.
  • Projektowanie aplikacji przy użyciu  .NET, Javascript, HTML5.
  • Utrzymanie i rozbudowa istniejących systemów.

Wymagania:

  • Doskonała znajomość Sharepoint 2007/2010/2013 a także C#, .NET.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Wykształcenie wyższe informatyczne.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferowane są:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów, karta lunchowo, karta Multisport, ubezpieczanie, prywatna opieka zdrowotna.
  • Możliwość pracy z najlepszymi specjalistami i pracy w ciekawych projektach.
  • Praca w miłej i przyjaznej atmosferze w międzynarodowym środowisku.