Nauczycielka / Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Diuna Kids - przedszkole językowo-artystyczne

Warszawa

22 dni temu

Ogłoszenie numer: 1875781, z dnia 2017-12-27

Jeśli czujesz że to właśnie z nami chcesz pracować,
przyślij CV lub zadzwoń koniecznie :)

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: DK/12/17

Opis stanowiska

Nowo powstałe przedszkole językowo-artystyczne Diuna Kids być może czeka właśnie na Ciebie!

Wymagania

Szukamy osób:

  • cierpliwych,
  • odpowiedzialnych,
  • posiadających umiejętność planowania pracy własnej,
  • kochających sztukę, śpiew i taniec,
  • lubiących robótki ręczne i wszelkiego rodzaju rękodzieło,
  • tworzących różnego rodzaju ciekawe projekty edukacyjne dla dzieciaków,
  • kochających budowanie z klocków LEGO.

Konieczne będzie wykształcenie kierunkowe, uprawniające do pracy w przedszkolu (tylko takie oferty będziemy brać pod uwagę).
Dużym plusem będzie doświadczenie w pracy w przedszkolu.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • sympatyczną domową atmosferę,
  • pracę w małych grupach (a na początku nawet bardzo małych),
  • wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy,
  • realny wpływ na funkcjonowanie przedszkola,
  • możliwość rozwoju osobistego.

Poznaj stanowisko: Nauczyciel

Nauczyciel to osoba, która prowadzi zajęcia dydaktyczno - wychowawcze w szkołach. Pracuje w szkołach podstawowych, gimnazjach, technikach, liceach lub szkołach wyższych. Nauczyciel akademicki nie musi posiadać wykształcenia pedagogicznego w przeciwieństwie do nauczyciela z LO czy szkoły podstawowej. Nauczyciel musi: realizować podstawowe funkcje szkoły: dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą, rzetelnie realizować zadania związane ze ...
Nauczyciel Praca Nauczyciel