Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    21 godz.
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

.NET Developer/ C#

Nigel Frank International
lubelskie, lublin
praca stacjonarna
2579 dni temu

Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji specjalistów Microsoft (.NET, MS Sharepoint, BI, MS Dynamics CRM, AX, NAV). Dzięki specjalizacji w wąskiej dziedzinie współpracujemy z najważniejszymi pracodawcami w Polsce.

Miejsce pracy: lublin
Nr ref.: NFI13/03/2017

OPIS STANOWISKA:

  • praca w najnowszych technologiach oraz Microsoft .NET
  • praca związana z wydajnymi platformami opartymi na bazach MSSQL
  • praca przy różnorodnych systemach dla największych polskich instytucji,
  • praca w zgranych zespołach
  • wykorzystanie nowych technologii
  • współpraca z zespołem doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin,

OCZEKUJEMY:

  • minimum dwu letnie doświadczenie w pracy z platformą .NET i językiem C# oraz mile widziane technologie:
  • znajomości .NET, C#, SQL,
  • znajomości ASP.NET, ASP.NET MVC,
  • mile widziane Html 4/5, CSS, JavaScript,
  • chęci do nauki, rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności,
  • umiejętności rozwiązywania problemów i pracy w zespole,
  • odpowiedzialności i sumienności.

OFERUJEMY:

  • możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w realizacji  projektów,
  • udział w szkoleniach zarówno w kraju jak i za granica
  • bogaty pakiet socjalny,
  • opiekę medyczną,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • elastyczne godziny pracy.
  • umowę B2B