Network Engineer

CPL JOBS Sp. z o.o.

1699 dni temu


CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 krajach posiadając łącznie sieć 44 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPO, Master Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM.

Obecnie prowadzimy projekt rekrutacyjny dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży biznesowego konsultingu oraz outsourcingu usług IT, zatrudniającej ponad 70 000 specjalistów na całym świecie. W jego imieniu poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:


Network Engineer

Nr Ref.: JO-1101-221641

Zadania:

 

Głównymi zadaniami osoby zatrudnionej na stanowisku Network Engineer jest zapewnienie technicznego wsparcia dla międzynarodowych klientów w rozwiązywaniu złożonych problemów stabilności działania systemów oraz urządzeń sieciowych (2 i 3 linia wsparcia)

Wymagania:
 • wykształcenie wyższe techniczne;
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - dodatkowy język mile widziany;
 • wiedzy z zakresu CCNA/CCNP;
 • znajomość sieci LAN/WAN i protokołu TCP/IP;
 • umiejętność diagnozowania i lokalizowania problemów sieciowych;
 • zdolność do identyfikacji i rozwiązywania problemów z połączeniami sieci;
 • mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym;

 

Oferujemy:
 • umowę o pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o uznanej marce;
 • możliwość nauki i rozwoju wśród wysokiej klasy specjalistów;
 • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia - w tym certyfikowane;
 • bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna);
 • pakiet relokacyjny (miesięczne dofinansowanie);

 

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Agencja wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 4061.

www.cpljobs.pl

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez CPL Jobs Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-001, Al. Jerozolimskie 81, REGON 142578192, NIP 7010256845 (dalej: CPL Jobs) w celach związanych z procesami rekrutacji w tym na udostępnienie moich danych przyszłemu pracodawcy na rzecz którego działa CPL Jobs oraz w celu ustalenia warunków przed zawarciem umowy o pracę. Zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez CPL Jobs również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia i może być w każdej chwili odwołana. CPL Jobs informuje, że dane mogą być udostępnione innym podmiotom grupy CPL na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Jednocześnie oświadczam, że wszystkie dane, które są włączone do CV i podania o pracę zostały dostarczone do firmy CPL Jobs dobrowolnie i są one prawdziwe. Przyjmuję do wiadomości, że dane osobowe usunięte zostaną przez CPL Jobs niezwłocznie w sytuacji odwołania przeze mnie zgody, a także w sytuacji gdy nie będzie możliwa aktualizacja moich danych. Firma CPL Jobs poinformowała mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych, oraz prawie żądania ich aktualizacji. Przyjmuję do wiadomości, iż dane potencjalnego pracodawcy zostaną mi udostępnione po zweryfikowaniu przez CPL Jobs kwalifikacji zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych."

Poznaj

CPL JOBS Sp. z o.o.

CPL Jobs Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku, w Irlandii. Od 2006 roku działamy na rynku ogólnopolskim. Ponad 20 lat doświadczenia w rekrutacji sprawiło, że CPL Jobs może zaoferować swoim Klientom i Kandydatom wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. W naszych kontaktach z kandydatami stawiamy na długofalowe relacje. Zapewniamy stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku, doradzamy też w kwestii rozwoju kariery i wyboru optymalnego typu zatrudnienia. Pozwól nam poznać i zrozumieć swoje potrzeby, a pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele.

Poznaj stanowisko: Administrator Sieci

Osoba pracująca w tym zawodzie czuwa nad prawidłowym i bezawaryjnym działaniem systemu informatycznego w firmie lub instytucji administracyjnej. W przypadku awarii sieci może nastąpić zastój w funkcjonowaniu firmy, dlatego też każdy większy zakład pracy nie powinien funkcjonować bez ”administratora sieci”. Administrator sieci, potocznie zwany adminem w swojej pracy ma do czynienia z różnymi systemami, m.in. z: ...
Administrator Sieci Praca Administrator Sieci

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl