Najnowsze oferty pracy

  • Client Relations Manager

    MB DVIKALBIAI VAIKAI   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Litwa
    menedżer  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Join Our Team at Pasaka: Client Relations Manager - Polish Language Responsibilities: Consult clients via e-mails and zoom calls; Implement communication strategies (social media, website, newsletters) Analyse and coordinate CRM software; Monitor sales; Manage school databases (website database,...
Zobacz więcej ofert pracy

New Business Executive

Connectmedica Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3211 dni temu

Dołącz do zespołu New Business w Connectmedica i realizuj z nami strategię sprzedaży innowacyjnych produktów z obszaru zdrowia!

Miasto: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Realizacja planów sprzedaży w wyznaczonym terminie.
  • Sprzedaż i promocja produktów oferowanych przez firmę.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Budowanie dobrych relacji biznesowych z istniejącą grupą klientów.
  • Reprezentowanie firmy w wyznaczonym obszarze.
  • Prowadzenie szkoleń oraz prezentacji produktowych u klientów.
  • Analiza działań konkurencji.
  • Współpraca przy tworzeniu strategii sprzedaży produktów.
  • Współpraca z działem Marketingu i Client Service.
Wymagania:
  • Min 2-letnie doświadczenie na stanowisku New Business Executive lub Sales Representative.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Ukierunkowanie na sprzedaż w „new business”.
  • Umiejętność wykorzystania w praktyce metod sprzedaży bezpośredniej.
  • Łatwość budowania relacji z klientem.
  • Umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem.
  • Znajomość rynku nowych technologii.
  • Doświadczenie w sprzedaży aplikacji mobilnych i webowych - mile widziane.
  • Doświadczenie zebrane na rynku amerykańskim - mile widziane.
Oferujemy:
  • Możliwość pracy przy innowacyjnych projektach z obszaru zdrowia, także międzynarodowych.
  • Zaplanowaną ścieżkę rozwoju kariery w dziale New Business.
  • Szkolenia zawodowe (Akademia Sprzedaży) i szkolenia produktowe.
  • Szansę zdobycia specjalistycznej wiedzy i nawiązania kontaktów w środowisku biznesowym.
  • Przyjazną atmosferę pracy w ciekawym i zgranym zespole.

O firmie:

Connectmedica – jesteśmy agencją kreatywną i działamy w obszarze zdrowia. Tworzymy zintegrowaną komunikację dla branży medycznej, farmaceutycznej i innych związanych ze zdrowiem.
Wyróżnia nas ponad 15 lat doświadczenia we współpracy z branżą medyczną, środowiskiem lekarskim i farmaceutycznym. Współpracujemy z największymi firmami farmaceutycznymi w Polsce.

Dział New Business zajmuje się sprzedażą produktów własnych firmy opracowanych przez dział Research & Development. Produkty Connectmedica to innowacyjne aplikacje oraz rozwiązania IT wspierające sprzedaż i edukujące.

Więcej o nas: www.connectmedica.com

Dołącz do nas na Facebooku  -  www.facebook.com/Connectmedica