Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Olsztyn
Obsługa Klienta w Salonach Sprzedaży

LeasingTeam Group
Olsztyn
praca stacjonarna
2802 dni temu
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Olsztyn
Nr ref.: 006767
Zakres obowiązków:

- Energia i dynamizm w działaniu,
- Wysoka kultura osobista,
- Otwartość na klienta i empatia,
- Wysoki poziom komunikatywności,
- Umiejętność opanowywania emocji,
- Mile widziane zainteresowania nowinkami technicznymi.

Oczekiwania:

- Udzielanie informacji Klientom dot. rejestracji kart Operatora,
- Udzielanie podstawowej wiedzy o ofercie Salonu,
- Rejestracja kart Operatora,
- Przestrzeganie zasad ochrony danych osobowych i ich przetwarzania,
- Dokonywania prostych konfiguracji smartfonów, np. wyciąganie karty sim i zczytywanie numerów .

Oferta:

- Wynagrodzenie zależne od posiadania statusu studenta (12-14 zł brutto/h),
- Zatrudnienie na 1 miesiąc z możliwością przedłużenia,
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.